Eleaf iCare Mini Kit (White)

555,00 ₴
без податку

Стартовий набір Eleaf iCare Mini Kit (White)

Кількість

Компанія Eleaf презентувала новинку icare Mini Kit — це компактний, але ефективний стартовий набір, який має вбудований бак і систему обдування. Розроблений спеціально для початківців які бажають спробувати кинути палити, але при цьому хочуть пристрій з мінімальними вимогами до обслуговування, тугою сигаретною затяжкою і при всьому цьому відсутністю кнопкового управління.
icare Mini Kit дуже простий у використанні, має функцію автоматичного включення / виключення, включення відбувається автоматично, коли ви починаєте парити. Потужність складає 15 Вт. Цього буде достатньо звичайному користувачеві щоб ознайомитись з вейп культурою. 

Сам icare Mini має ємкість батареї всього 320 мАг, але ця версія icare Mini поставляється з докстанцією icare Mini PCC яка має вбудований акумулятор на 2300 мАг для зарядки основного пристрою. Ви можете заряджати свій icare Mini де завгодно від док станції, не маючи можливості підключення до мережі. Так само можна зарядити обидва пристрої підключивши до USB. З докстанцією ви отримаєте автономність на цілий день.

icare Mini працює на випарниках з опором 1.0 - 3.5, має об'єм бака 1,3 мл. Також в пристрої передбачена система обдування.

Комплектація:

- care Mini Kit 

- icare Mini PCC (док-станція) 

- 2 випарники IC 1.1 Ом (попередньо встановлений) 

- USB - кабель 

- Інструкція

1067597

Характеристики

Потужність пристрою
15 Вт
Акумулятор
320 mAh/2300 mAh
Зарядка
micro USB
Колір
White
Об'єм бака
1,3 мл