Kangertech EVOD Mega 2.5ml 1900mAh (Black)

490,00 ₴
без податку

Стартовий набір Kangertech EVOD Mega 2.5ml 1900mAh (Black)

Кількість

Компанія Kangertech випустила нову модель електронної сигарети продовжуючи покращувати модельний ряд серії EVOD. Раніше оновлена версія з Kanger EVOD до Kanger EVOD 2, була оснащена двоспіральним випарником, що значно підвищило якість і густоту пари, що у свою чергу збільшило кількість прихильників цієї моделі.

Як виявилось, не всім користувачам вистачає ємкості акумулятора 650 або 1000 mah і місткості кліромайзера 1,6 мл, як було в першому і другому Evod. Тому було вирішено збільшити показники акумулятора до 1900 mah, а кліромайзера до 2,5 мл

Електронна сигарета заряджається через micro USB вхід який розташований в нижній частині акумулятора. Так само передбачено два індикатори: червоним кольором світиться під час зарядки; зеленим, якщо акумулятор повністю заряджений. Реалізована функція Passthrough (використання під час зарядки).

Також можлива зарядка через зарядний пристрій що має 510 з'єднання, наприклад Kanger USB зарядний пристрій. Такий спосіб кращий тим що акумулятор заряджатиметься набагато швидшим, але при цьому не буде можливості використання девайса.

З'єднання акумулятора з кліромайзером виконане через 510 конектор. Через те що більшість виробників використовує саме такий тип з'єднання він вважає найбільш універсальним. Кліромайзер має об'єм 2.5 мл. Такого об'єму більшості користувачів вистачає на добу активного паріння.

У електронній сигареті Kanger EVOD Mega встановлений випарник з однією вертикальною спіраллю, який називається Kanger EVOD II (VOCC). Опір штатного випарника 1,5 Ом. 

Комплектація: 

- Батарея 1900mah Evod Mega 

- Кліромайзер 2.5 мл Evod Mega (1.5ом) 

- Micro USB- кабель

1064986

Характеристики

Акумулятор
1900 mAh
Конектор
510
Матеріал корпусу
Нержавіюча сталь
Зарядка
micro USB
Колір
Black
Drip Tip
510
Об'єм бака
2,5 мл
Діаметр
18 мм